Archiwalna wersja strony.
Dowiedz się więcej

Kampanie edukacyjne


Dostarczamy nie tylko wysokiej jakości leki, ale również uczymy pacjentów, jak dbać o zdrowie i poprawiać jakość swojego życia.

Propagujemy zasady profilaktyki zdrowotnej, realizując liczne programy edukacyjne. Pomagamy lekarzom i farmaceutom w poszerzaniu wiedzy i niesieniu pomocy pacjentom. Edukujemy studentów i wspieramy działalność studenckich kół naukowych.

Przygotuj się na wstrząs

Przygotuj się na wstrząs! to ogólnopolski program edukacyjno-informacyjny, objęty patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, dotyczący anafilaksji.Celem programu jest edukacja na temat przyczyn anafilaksji, konsekwencji oraz zasad postępowania podczas wystąpienia wstrząsu anafilaktycznego (który może prowadzić nawet do śmierci).Program jest odpowiedzią na niską znajomość tych zagadnień i ma pomóc w szybkim i trafnym rozpoznawaniu objawów i prawidłowym zachowaniu się wobec osoby we wstrząsie.

więcej informacji

Ciśnienie na życie

“Ciśnienie na życie” to największa ogólnopolska kampania społeczna dotycząca nadciśnienia tętniczego. W latach 2013-2014 dotarliśmy z kampanią do blisko 100 miejscowości. Zmierzyliśmy ciśnienie ponad 326 tys. Polaków i rozdaliśmy 750 tys. egzemplarzy materiałów edukacyjnych. A to wszystko żeby zachęcić Polaków do regularnych pomiarów ciśnienia i edukować ich na temat profilaktyki chorób układu krążenia.

więcej informacji