Archiwalna wersja strony.
Dowiedz się więcej

Praca w Polfie

Pracujemy w oparciu o nasze wartości:

 • Uczciwość
 • Szacunek
 • Odpowiedzialność
 • Współpraca
 • Solidarność

Benefity

Oferujemy naszym pracownikom motywujące wynagrodzenie oaz przyjazne warunki pracy. To co nas wyróżnia spośród innych firm to szeroki pakiet świadczeń pracowniczych, który obejmuje:

 • prywatną opiekę medyczną dla pracowników oraz ich rodzin,
 • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system ścieżek karier, rekrutacje wewnętrzne, udział w szkoleniach i konferencjach, dofinansowanie kursów językowych oraz  nauki,
 • świadczenia ujęte w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
 • narzędzia pracy oraz benefity uzależnione od zaszeregowania stanowiska.

Pracownicy Polfy po godzinach

Wspieramy inicjatywy naszych pracowników związanych z propagowaniem aktywnego trybu życia, integracją pracowników oraz działaniami na rzecz lokalnych społeczności. Oto wybrane z nich:

 • Wolontariat pracowniczy
 • Przygotowywanie prezentów świątecznych dla dzieci z domów dziecka
 • Pracownicy Polfy w Zespole Polpharma Run Team na Maratonie DOZ
 • Bike Team Polpharma na Mistrzostwach Polski MTB Medycyny i Farmacji
 • Zespół Triathlonowy

Pracownicy o Polfie

Bartosz Sobczak – Specjalista ds. Bezpieczeństwa

Tematyką zarządzania bezpieczeństwem zajmuję się już od wielu lat.

Kiedy pojawiła się potrzeba podjęcia nowych wyzwań zawodowych analizowałem rynek pracy pod kątem znalezienia silnej organizacji, która stawia na ambitnych ludzi i umożliwiająca rozwój zawodowy pracownikom. Zaaplikowałem do Grupy Polpharma na stanowisko Specjalisty ds. Bezpieczeństwa w Polfie Warszawa, ponieważ była to praca zgodna z moją wymarzoną ścieżką zawodową.

Przebrnąłem przez dwa etapy procesu rekrutacyjnego i na tym koniec. Nie dostałem się. Ale postawiłem sobie cel, otrzymać zatrudnienie w Grupie. Było to dla mnie duże wyzwanie, wymagające podniesienia swoich kompetencji i przy drugiej próbie udało się. Dzisiaj wiem, że była to dobra decyzja. Praca w Polfie Warszawa daje mi dużo satysfakcji i w pełni odpowiada na moje oczekiwania zawodowe, tym bardziej, że przede mną jest jeszcze perspektywa współtworzenia polityki bezpieczeństwa w nowobudowanym zakładzie produkcyjnym.

Iwona Sałasińska – Kierownik Działu Kontroli Jakości

Jestem absolwentką wydziału Farmaceutycznego Akademii Medycznej w Warszawie. Moja przygoda z Polfą Warszawa rozpoczęła się pod koniec 1999 roku. Od początku pracowałam w Dziale Kontroli Jakości. Rozpoczęłam od pracy na stanowisku specjalisty, następnie starszego specjalisty i specjalisty wiodącego w Laboratorium Analitycznym KJ. W latach 2011-2013 byłam Kierownikiem Laboratorium Analitycznego, a od 2013 roku jestem Kierownikiem Działu Kontroli Jakości.

Moja praca to ciągłe podnoszenie kompetencji, możliwość doskonalenia swoich umiejętności i nowe wyzwania zawodowe. W swojej pracy zawsze spotykałam się z dużą życzliwością i wsparciem ze strony kolegów i przełożonych. Życzę każdemu, kto jest otwarty na nowe wyzwania i dąży do ciągłego rozwoju swoich możliwości, pracy w takiej firmie.

Wioletta Czarkowska-Baryła – Koordynator w Laboratorium Analityki Eksperymentalnej

„Kiedy zostałam poproszona o wypowiedź na temat pracy w Polfie, zastanawiałam się jak ją skonstruować, żeby nie zabrzmiała banalnie i nie była oczywista, że jest rozwijająca, motywująca i dająca stabilność finansową. Tak, to wszystko jest prawdą łącznie z tym, że jest to praca wymagająca dużego zaangażowania i stałej gotowości na nowe wyzwania. Jednakże dla mnie największą wartością tutaj jest praca z ludźmi, których cenię, darzę zaufaniem, a przede wszystkim i tak po prostu…lubię”.

wróć