Archiwalna wersja strony.
Dowiedz się więcej

Krzysztof Raczyński

Krzysztof Raczyński

- Prezes Zarządu

Absolwent wydziału stosunków międzynarodowych & handlu zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pracę rozpoczął w 1994 w ówczesnym przedsiębiorstwie POLAM-Bielsko na stanowisku Specjalisty ds. Handlu Zagranicznego a po prywatyzacji zakładu w 1996 przez PHILIPS LIGHTING przejął odpowiedzialność za nowopowstały dział Logistyki. W kolejnych latach pracował w General Electric, Metzeler Automotive Sealing Systems i 3M kierując działami Supply Chain, Produkcji, NPI (New Product Implementation). W GE i 3M pełnił rolę Dyrektora Fabryki.

Od 2007 związany z przemysłem farmaceutycznym, pracując najpierw jako Dyrektor Produkcji w LEK Polska (grupa Novartis) a następnie jako Dyrektor Zakładu i Dyrektor Zarządzający AEROPHARM GmbH w Niemczech (grupa Novartis). Między 2013 a 2015 odpowiadał na poziomie globalnym za funkcję Operational Excellence w Sandoz Technical Operations (grupa Novartis) pracując w centrali w Niemczech. Do marca 2017 kierował Operational Excellence w największym zakładzie produkcyjnym sieci Novartis w Barleben.

W kwietniu 2017 dołączył do grupy Polpharma jako Dyrektor ds. Operacji Przemysłowych Polfy Warszawa S.A. Od czerwca 2017 do czerwca 2019 był Członkiem Zarządu Polfy Warszawa S.A.

wróć