Archiwalna wersja strony.
Dowiedz się więcej

Polpharma ze Złotym Listkiem CSR tygodnika Polityka

27.04.2017 Grupa Polpharma

Polpharma ze Złotym Listkiem CSR tygodnika Polityka

Złoty Listek CSR za rok 2016 po raz kolejny trafił do Polpharmy. To wyróżnienie potwierdza, że nasza firma z zaangażowaniem wciela wartości społecznej odpowiedzialności biznesu w codzienną biznesową praktykę.

Tygodnik Polityka od kilku już lat co roku nagradza i wyróżnia firmy kierujące się w swojej działalności biznesowej wartościami społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyróżnienia trafiają do organizacji, które realizują nie tylko wytyczne międzynarodowej normy CSR (corporate social responsibility, społeczna odpowiedzialność biznesu) ISO 26000, ale także opracowały i wdrażają w życie własne strategie odpowiedzialności społecznej. Każdego roku ankieta, którą wypełniają zainteresowane podmioty zawiera nowe elementy. W tym roku pojawiły się w niej między innymi pytania dotyczące jakości zarządzania w obszarze HR. Wzrasta bowiem świadomość, że obok kapitału finansowego także pracownicy są jednym z najważniejszych czynników, który buduje wartość przedsiębiorstw.

Obok Polpharmy Złote Listki otrzymały, między innymi: Bank Zachodni WBK, CEMEX Polska, DB Schenker, Grupa Adamed, Grupa Energa, Grupa LOTOS SA, Kompania Piwowarska, Orange Polska.

Więcej na temat Listków można przeczytać tutaj.

wróć