Archiwalna wersja strony.
Dowiedz się więcej

Kolejne Święto Polpharmy przed nami!

30.05.2018 Grupa Polpharma

Kolejne Święto Polpharmy przed nami!

 Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Starogardu Gdańskiego i okolic na Święto Polpharmy. Odbędzie się ono 9 czerwca w Grodzisku Owidz. Impreza jest otwarta. Gwiazdą wieczoru będzie Mrozu.

Tegoroczna impreza odbywa się w wyjątkowym miejscu. Grodzisko Owidz to odrestaurowany XI-wieczny gród, który w danych czasach pełnił funkcję militarną, a także mieszkalną. Dlatego atrakcje zostały tak przygotowane, aby wpisywać się w dawny klimat tego miejsca. Od godziny 14:00 do 18:30 będzie można wziąć udział, miedzy innymi w warsztatach tarczy i miecza, warsztatach garncarskich i łuczniczych, pokazach tańców średniowiecznych czy skosztować średniowiecznych podpłomyków. Nie zabraknie też akcentu teraźniejszości – najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchańców i malowania twarzy.

Od godziny 19:00 rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy wystąpi Przystanek Mrówkowiec, natomiast kulminacją wieczoru będzie koncert Mrozu. Występ zaplanowany jest na godzinę 21:00.

W dniu imprezy parking przy grodzisku Owidz będzie niedostępny. Aby ułatwić gościom dojazd na miejsce zostaną podstawione specjalne autobusy.

Dojazd do Grodziska Owidz (przystanek na ul. Kościuszki, koło Starostwa Powiatowego)

Odjazdy w godzinach 14:00 – 21:00, co 30 minut

Dojazd do Starogardu Gd. (przystanek na ul. Szkolonej)

Odjazdy w godzinach 14:00 – 20:30 oraz 22:30 – 24:00, co 30 minut

wróć