Tomasz Moys

Tomasz Moys

- Prezes Zarządu

Ukończył studia na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studia MBA, prowadzone wspólnie przez Uniwersytet Gdański, Copenhagen Business School, Universiteit Antwerpen i Fachhochschule fur Technik und Wirtschaft Berlin.

W roku 1989 rozpoczął pracę w ówczesnych Starogardzkich Zakładach Farmaceutycznych „Polfa” (później Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA) od stanowiska mistrza produkcji. W latach 1998-2001 kierował Departamentem Zapewnienia i Kontroli Jakości, pełniąc kluczową rolę w procesie powstawania, uruchamiania i walidacji najważniejszego obiektu produkcyjnego Polpharmy do wytwarzania stałych form leków. Od 2002 roku był dyrektorem największej jednostki operacyjnej – Pharmy.

W 2011 roku objął funkcję Dyrektora Pionu Operacji Przemysłowych, zarządzając działalnością operacyjną w zakładach w Starogardzie, Sieradzu i Duchnicach. Od 2012 roku odpowiada za wszystkie operacje przemysłowe realizowane przez Grupę Polpharma w kraju i za granicą. 20 kwietnia 2012 został powołany na stanowisko Członka Zarządu Polfa Warszawa S.A. Od 9 maja 2013 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Polfa Warszawa S.A.

wróć

Wyszukaj produkt