Katarzyna Goławska

Katarzyna Goławska

- Członek Zarządu

Absolwentka psychologii na UMCS w Lublinie, studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy (UMCS), oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (University of Illinois).

Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się zagadnieniami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała m.in. w PKN Orlen S.A. na stanowisku Kierownika Działu Personalnego Oddziału, w Perła – Browary Lubelskie S.A. na stanowisku Dyrektora ds. Personalnych, w Browarze Łomża Sp. z .o.o. jako Członek Zarządu odpowiadający za zagadnienia personalne i organizacyjne. W roku 2005 rozpoczęła pracę w Lubelskich Zakładach Farmaceutycznych Polfa S.A. na stanowisku Dyrektora ds. Zasobów Ludzkich i Organizacji w randze Członka Zarządu. Od 2008 zajmowała stanowisko Dyrektora ds. Zasobów Ludzkich i Organizacji w Herbapol Lublin S.A.

W latach 2004 – 2011 jako Prezes Zarządu kierowała pracą Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami Oddział w Lublinie. Była również członkiem rady programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

wróć

Wyszukaj produkt